L’Equipe: Cavani wypada z gry na miesiąc

Uraz Edinsona Cavaniego jest poważniejszy, niż początkowo zakładano, przez co Urugwajczyk wypada z gry na okres ok. miesiąca – donoszą redaktorzy francuskiego L’Equipe. Podczas sobotniego starcia z Girondins Bordeaux El Matador nabawił się kontuzji mięśnia, która najprawdopodobniej wyklucza go z nadchodzącego nieubłaganie starcia z Manchesterem United.

Choć w głowach sympatyków Mistrza Francji dominuje obecnie wtorkowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów, pamiętać należy, iż do końca sezonu pozostało jeszcze kilka miesięcy. Mimo iż rozgrywki w rodzimej lidze wydają się mieć już klarowny finał, to w przypadku awansu do kolejnego etapu Champions League pomoc Cavaniego byłaby nieoceniona.

Na ten moment nie podano jeszcze szczegółów dotyczących urazu Edinsona, lecz oprócz pierwszego spotkania wątpliwy jest również jego występ w meczu rewanżowym, który odbędzie się 6 marca na Parc des Princes.

W oficjalnym oświadczeniu kierownictwo klubu poinformowało, iż okres przerwy od gry Urugwajczyka będzie zależeć od jego reakcji na leczenie.

Autor: krzyssekk81

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

1 thought on “L’Equipe: Cavani wypada z gry na miesiąc

    vandam

    (10 lutego 2019 - 16:15)

    :c lipton

Komentarze są wyłączone.