Cafu: Neymar powinien zostać w PSG

Z dnia na dzień coraz więcej spekuluje się na temat ewentualnego odejścia Neymara z Paris Saint-Germain. Plotki napływające z różnych źródeł informują, jakoby Brazylijczyk miał wkrótce powrócić na hiszpańskie boiska.

26-latek od dłuższego czasu łączony jest z transferem do Realu Madryt. Prezez Królewskich, Florentino Pérez otwarcie przyznaje, iż z chęcią powitałby Neymara w swoich szeregach. Oprócz Los Blancos wśród potencjalnych zainteresowanych usługami gracza PSG pojawia się temat FC Barcelony. Legenda brazylijskiego oraz włoskiego futbolu, 48-letni Cafu twierdzi jednak, iż Ney  powinien pozostać w Paryżu.

„Neymar miał wiele okazji i odniósł masę sukcesów w Barcelonie. W pewnym momencie zdecydował się przenieść do innego klubu i poszukać nowych wyzwań. Jest mu dobrze w PSG. Myślę, że ma tam sporo do zrobienia i dlatego powinien tam zostać.”

Autor: K. Dziadek

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

4 thoughts on “Cafu: Neymar powinien zostać w PSG

  Bee!

  (4 grudnia 2018 - 16:13)

  Perez otwarcie przyznaje, że powitałby Neymara, ale również otwarcie przyznaje, że kupować Brazylijczyka nie ma zamiaru. Mówił o tym kilka razy, ma bardzo dobre relacje z Nasserem Al-Khelaifim, i nie chce ich psuć, i dopóki PSG nie zechce sprzedać Neymara, dopóty ten będzie grać w Paryżu. Dziwi mnie, że pisanie po 20 razy tygodniowo, o rzekomej przeprowadzce Neymara do Hiszpanii, jeszcze nikogo nie znudziło?

  Krakers356

  (4 grudnia 2018 - 23:49)

  Mnie bardziej martwi to że ludzie mimo iż czytają te bzdury już tysięczny, raz nadal się tym podniecają. Na ich głupocie zyskują pismaki, zmieniają tylko datę w artykule, treść ta sama, a hajs i rozgłos się zgadza. Neymar będzie grał w PSG dopóki sam nie zdecyduje by odejść, bo wątpię by Nasser próbował zatrzymać go na siłę, z niewolnika nie ma zawodnika, tym bardziej że to Neymar.

  Krakers356

  (4 grudnia 2018 - 23:59)

  Po dłuższym zastanowieniu myślę również, że ten transfer to był dobry ruch. Mimo iż wydaliśmy kupę forsy, to zyskaliśmy dużo w aspekcie marketingowym, zainteresowanie PSG też niewątpliwie wzrosło (chociaż w wielu przypadkach na złej płaszczyźnie), a sportowo mimo wszystkich wad i złych decyzji, zachowań Brazylijczyka, także wiele otrzymaliśmy. A kiedy Neymarowi się u nas znudzi, to weźmiemy za niego przynajmniej tyle ile daliśmy, i uzupełnimy skład kilkoma solidnymi grajkami. Oczywiście jeśli zarząd nie zrobi jakiejś głupoty i nie odda go za pół darmo, a następnie nakupi jakiegoś szrotu, (odpukać xD).

  vandam

  (5 grudnia 2018 - 15:20)

  Musimy dokupić graczy którzy będą mogli z nim grać, on sam nic nie zdziała. Napastnik (z Cavanim to już chyba się kompletnie coś posypało), na pewno do środka ze 2 kreatywnych graczy i wtedy może coś więcej odpalą.

Komentarze są wyłączone.