Olympique Marseille vs PSG
3dn.6godz.18min.
13.25 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Paris Saint-Germain prowadzi do przerwy z Liverpoolem.

Po 45 minutach gry w Parku Książąt Paris Saint-Germain prowadzi z Liverpoolem FC 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli jak dotąd Juan Bernat oraz Neymar. Trafienie kontaktowe z rzutu karnego zaliczył w doliczonym czasie gry pierwszej połowy James Miller.

Kontrowersyjną jedenastkę, którą podyktował arbiter rodem z Polski, Szymon Marciniak, sprokurował Angel Di Maria. Początkowo arbiter nie wskazał na wapno, lecz wznowienie gry z narożnika boiska, lecz po konsultacji ze swoim asystentem zmienił swoją decyzję.

W drugim spotkaniu grupy C SSC Napoli prowadzi z Crveną Zvezdą już 2:0. Na ten moment Włosi plasują się na pierwszej pozycji w tabeli.

Paris Saint-Germain – Liverpool FC 2:1
1:0 – 13′ J. Bernat
2:0 – 37′ Neymar
2:1 – 45+1′ J. Milner (k.)

Paris Saint-Germain: Buffon – Kehrer, Thiago Silva (c), Kimpembe, BernatVerratti, Marquinhos, Di Maria – Mbappé, Cavani, Neymar
Rezerowowi: Aréola, Alves, Choupo-Moting, Diaby, Draxler, Nsoki, Rabiot

Liverpool FC: Alisson – Gomez, Lovren, Van Dijk, Robertson – Milner, Henderson, Wijnaldum – Mane, Salah, Firmino
Rezerwowi: Mignolet, Alexander-Arnold, Fabinho, Keita, Matip, Shaqiri, Sturridge